Mūsų ūkis

„Riešės plantacija” – vienas naujausių, moderniausių ir didžiausių Lietuvoje pievagrybių ūkių. Jau 20 metų auginame ir tiekiame savo klientams tik šviežius, aukščiausios kokybės pievagrybius.

Apie mus

UAB „Riešės plantacija“ – privati lietuviško kapitalo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2001 metais. Tai vienas didžiausių ir pajėgiausių pievagrybių auginimo ūkių Lietuvoje, aktyviai diegiantis naujausias technologijas ir siekiantis aukščiausios produkcijos kokybės.
Norime prisidėti prie geresnės ateities, todėl veiklą vykdome socialiai atsakingai, ekonomiškai bei atsižvelgdami į mūsų įtaką gamtai.
Šiandien, turėdami 20 metų patirtį, esame patikimas pievagrybių tiekėjas užsienio klientams ir gerbiamas partneris šalies viduje.

Mūsų tikslas

Aukščiausios kokybės produkcija

Mūsų misija

Auginti aukščiausios kokybės pievagrybius, atitinkančius klientų poreikius ir lūkesčius, tiekti tik saugią ir kokybišką produkciją, būti patikimais partneriais Lietuvos bei užsienio rinkose.

Vertybės

Mes vykdome veiklą ir siekiame savo strateginių tikslų ir rezultatų, remdamiesi mūsų vertybėmis.

Ekologija
Vykdome taršos prevenciją, diegiant naujas gamybos technologijas, naudojant mažiausiai aplinkai kenksmingas medžiagas, taupant ir racionaliai panaudojant žaliavas ir energetinius resursus, efektyviai ir ekonomiškai tvarkant gamybos atliekas.

Profesionalumas
Esame savo srities profesionalai, įgiję klientų pasitikėjimą, dėka darbo kokybės ir patikimumo. Sudarome sąlygas darbuotojams nuolat kelti kvalifikaciją, ugdyti kompetencijas, įvairiomis priemonėmis skatiname jų motyvaciją.

Produktyvumas
Pievagrybių auginimo srityje veikiame efektyviai, panaudodami sukauptą ilgametę patirtį ir pasitelkdami naujausias technologijas.

Kokybė
Integruojant naujus technologinius procesus auginame ir tiekiame į rinką tik saugią ir kokybišką produkciją.

Prisiimame atsakomybę

Mes prisiimame atsakomybę už savo veiksmus, kuriais mūsų veikla gali daryti poveikį žmonėms ir gamtai. Kasdien veikiame taip, kad apsaugotume savo aplinką bei išsaugotume ją ateitiems kartoms.

Dangiras Dvilevičius

Direktorius

Mums svarbus tvarumas

Be chemijos

Pievagrybių auginime nenaudojame trąšų, pesticidų ar kitų cheminių medžiagų. Tai reiškia, kad mūsų grybai naudingi ne tik jums, bet ir mus supančiai aplinkai.

Antrinės žaliavos

Mūsų pievagrybiai auginami ant substrato, kuris didžiąja dalimi pagamintas iš kitų žemės ūkio produktų antrinių žaliavų. Jei ne mes, daugeliu atvejų jos taptų atliekomis.

Panaudotas substratas

Užbaigus pievagrybių auginimo ciklą, panaudotas grybų substratas tampa kompostu, kurį savo reikmėms naudoja vietiniai ūkininkai ir sodininkai.

Ieškote darbo?

Šiuo metu žvalgotės naujo darbo? Tuomet nepraleiskite galimybės užsidirbti pas mus. Atsiųskite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime. Junkitės prie mūsų komandos!