Užauginta Lietuvoje

Pievagrybių
ūkis

Mes esame lietuviško kapitalo ūkis, kuriame auginami švieži pievagrybiai. Tuo užsiimame jau 20 metų, todėl iki smulkmenų išmanome tai ką darome. Be galo mylime ir tausojame savo kraštą, todėl savo veikloje didžiulį dėmesį skiriame ekologijai ir tvarumui.


Sužinokite daugiau


Facebook

Partneris


Riešės plantacija

Mūsų produkcija

Jau 20 metų specializuojamės išskirtinai tik pievagrybių auginime, todėl užtikrintai teigiame, kad visi mūsų užauginti pievagrybiai švieži ir aukščiausios kokybės.


Žiūrėti daugiau

Baltieji pievagrybiai

Rudieji pievagrybiai

Portabella

Apie mus

Pievagrybių auginimu užsiimame nuo 2002 m.

Arcu sapien, nec amet, eu dui sed tincidunt ultricies mi, sed ut nibh auctor placerat tellus ultrices sit odio libero id diam adipiscing facilisis tincidunt magna ac neque amet auctor sagittis nascetur egestas magnis vestibulum tempus ultricies sit dolor elementum quisque tortor facilisi ac nisl risus nulla lacinia sollicitudin mus ut faucibus neque, semper netus quisque facilisis mauris dolor, dignissim amet aliquam interdum integer egestas pellentesque morbi augue sed a morbi sapien.


Skaityti daugiau

Švieži

Visuomet švieži, tik ką nuskinti.

Be trąšų

Augindami nenaudojame trąšų.

Be pesticidų

Nenaudojame pesticidų

Mūsų ūkis

Mūsų pievagrybių ūkis.
Natūralu ir tvaru.


Sužinoti daugiau


Mes labai daug dėmesio skiriame kokybės ir tvarumo klausimams, tiek naudojamų žaliavų ir gamybos metodų, tiek procesų ir darbo tvarkos aspektais. Laikomės nuomonės, kad svarbios visos pastangos, net jei rezultatus bus galima matyti tik po kurio laiko.

  • Tik natūralios žaliavos
  • Optimizuoti gamybos procesai
  • Dezinfekcija aukšta temperatūra
  • Antrinis šilumos panaudojimas
  • Žalioji elektros energija
  • Automatizuotas apšvietimas
  • Modernus vėdinimas ir šaldymas
  • Kompiuterizuota grybų stebėsena
Faktai

Įdomūs faktai apie pievagrybius


Žiūrėti daugiau


Ar žinojote, kad pievagrybiams nereikia šviesos, kad jie užaugtų! Tiesą sakant, kuo tamsesnė aplinka, kurioje jie auga, tuo geriau! Pievagrybiams nereikalinga šviesa energijai gauti. Pievagrybių sudėtyje nėra chlorofilo, todėl jie nevykdo fotosintezės ir šviesa jiems nereikalinga.
Kaip auga?

Populiariausi grybai, sudarantys apie 90 proc. visų suvartojamų grybų, yra baltieji pievagrybiai. Rudieji pievagrybiai mažiau populiarūs. Portabella – populiarus tarp gurmanų, ir tai yra tas pats rudasis pievagrybis.
Apie grybus

Ar žinojote, kad pievagrybiuose yra net keletas maistingųjų medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurie reikalingi jūsų sveikai odai, plaukams ir nagams?
Grožis ir sveikata

Norite pas mus dirbti?

Šiuo metu žvalgotės naujo darbo? Tuomet nepraleiskite galimybės užsidirbti. Atsiųskite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime. Junkitės prie mūsų komandos!