Mūsų produkcija

Užauginta moderniame pievagrybių ūkyje, naudojant naujausias pievagrybių auginimo technologijas ir įrangą. Auginame kruopščiai ir atsakingai, nuo grybo užmezgimo iki nupjovimo, todėl užtikriname, kad mūsų produkcija visada šviežia ir aukščiausios kokybės.

Švieži. Užauginti tvariai.

Auginant bet kokią kultūrą susiduriama su iššūkiais, tokiais kaip produktyvumas, įvairūs parazitai ar ligos. Kovojant su jais galima rinktis lengvą kelią – naudoti trąšas, pesticidus, taip nekreipiant dėmesio į gamtą ir jai daromą žalą.
Mes renkamės sunkesnį kelią – mūsų pievagrybius auginame tvariai, nenaudojant trąšų, pesticidų ir viso kito, ko galima išvengti. Saugojame gamtą bei tausojame jos išteklius.

Švieži

Visuomet švieži, tik ką nuskinti.

Be trąšų

Augindami nenaudojame trąšų.

Be pesticidų

Nenaudojame pesticidų.

Baltieji

pievagrybiai

Savo spalva gali įvairuoti nuo gelsvai baltos iki idealiai baltos spalvos. Nedideli baltieji pievagrybiai turi uždaras, prigludusias prie kotelio kepurėles ir yra subtilaus skonio, todėl jie puikus pasirinkimas, kai vartojami neapdoroti, pavyzdžiui salotose. Subrendę baltieji pievagrybiai, su prasiskleidusia kepurėle ir patamsėjusiais lakšteliais įgauna turtingesnį, gilesnį skonį, kuris sustiprėja kepant ar verdant.

Rudieji

pievagrybiai

Savo išvaizda yra panašūs į baltuosius pievagrybius ir gali būti naudojami kaip jų pakaitalas bet kuriame recepte. Tačiau jie turi labiau išreikštą kvapą ir gilesnį, intensyvesnį skonį, bei stangresnę tekstūrą. Rudųjų pievagrybių spalva gali būti nuo šviesiai rusvos iki sodriai rudos spalvos. Jie puikūs įdaryti, labai tinka kepimui ant grotelių, troškinimui, padažams, o taip pat sriuboms virti.

Portabella

Tai šiek tiek ilgesnio auginimo ciklo rudasis pievagrybis pasižymintis turtingu, sodriu skoniu ir tvirta tekstūra. „Portobello“ – puikus mėsos pakaitalas, todėl dažnai aptinkamas vegetariškų patiekalų meniu. Tai idealus grybas kepimui orkaitėje ar ant grilio, kuris paprastai gaminamas ir patiekiamas kaip atskiras, pagrindinis patiekalas.

Pievagrybius skiname kiekvieną dieną, todėl klientams tiekiame tik šviežią, aukščiausios kokybės, natūraliai užaugintą produkciją.

„Riešės plantacija“

Direktorius
Dangiras Dvilevičius

Domina mūsų produkcija?

Mums priimtini įvairūs bendradarbiavimo būdai. Jei jus domina mūsų produkcija, atsiųskite savo kontaktus ir mes su jumis būtinai susisieksime.